INKUINAR-GE

Öz Anadolu Kimya AR-GE laboratuarı, çeşitli ülkelerden ithalatını yaptığı kimyevi hammaddelerle beraber ürettiği nihai ürünlerin kalite kontrolü, yeni ürünlerin geliştirilmesi ve müşterilerine teknik servis konularında hizmet vermektedir. Öz Anadolu Kimya, Avrupa normlarında yasaklanmış olan kimyasalları, laboratuarında bulunan bir çok teknolojik test cihazlarıyla kontrol altına alarak ekolojiklik konusunda çevreye olan duyarlılığını göstermekte, diğer yandan müşteri memnuniyeti adına ürün ve hizmet standardını ilke edinerek kalitesini daima yukarı taşımaktadır.

 • AR-GE

  Konusunda uzman AR-GE Birimi, Uygulama Birimi ve Kalite Güvence Birimleri'nden oluşmaktadır.

  İnovasyon bilincini odak haline getirip, bilimsel gerçeklik esasına bağlı, kalite standartlarını hedef alarak çalışmalarını yürüten AR-GE Birimi, ürün gelişimi ve yeni ürün çalışmalarını üstlenmektedir. Artarak devam eden sektörün talepleri ve sahip olduğu birikimleri harmanlayıp ortaya koyduğu ürünler ile firmayı sektörün öncüsü konumuna getirmiştir.

 • Uygulama Birimi

  Bütün hammadde ve nihai ürünlerin kalite kontrol testlerini ISO 9001:2008 gereğince titizlikle yerine getirmektedir. Ayrıca müşterilerin ihtiyaç duyduğu gereksinimlere süratle cevap vermek amacıyla AR-GE birimine destek vermektedir.

 • Kalite Güvence Birimi

  ECOPASS, GOTS gibi global sertifikasyon firmaları ile irtibat halinde çalışmalar yürütmektedir. Ayrıca REACH, GHS gibi mevzuatları yakından takip ederek tüm kalite standartlarını güncel verilere göre anında revize etmektedir.

INKUINBASIN KİTİ